plcsenderu

Pojemniki na leki

Przejrzyste ułożenie leków i materiałów medycznych to bezpieczeństwo dystrybucji i zapewnienie poprawności wydania leku.

Całościowe, dobowe zaopatrzenie w leki dla każdego pacjenta jest przejrzyście umieszczone w dyspenserze z serii MediLine.

Dostępny zakres pojemników, w których umieszczane są dawki leków obejmuje: dyspensery, kieliszki, saszetki wraz z odpowiednimi etykietami.


Poszczególne dawki dla pacjenta w ramach zaopatrzenia dobowego lub tygodniowego są rozłożone w odpowiednich, opisanych przegródkach.

Dyspensery MediLine mogą być otwierane wyłącznie w jednym kierunku; leki do chwili przyjęcia przez pacjenta przechowywane są w indywidualnych, szczelnych opakowaniach.

Dobór właściwego dyspensera zależy od ilości oraz postaci leków przyjmowanych przez pacjenta a także częstotliwości podania. Wszystkie dyspensery mogą być wyposażone w pasujące etykiety. Dyspensery-w zależności od praktyki danej placówki-mogą być wydawane pacjentom wypisywanym ze szpitala do domu, aby zapewnić poprawną kontynuację terapii.


Pojemniki "małe"

Przeznaczone są zwłaszcza dla pacjentów przyjmujących nieduże ilości leków. Nawet najmniejsze z dyspenserów skutecznie pełnią swoje zadania, pomagając zachować przejrzystość a przez to przyczyniając się do podniesienia bezpieczeństwa pacjentów. Oznaczenia pór podania mogą być trwale nadrukowane na dyspenserach lub naniesione na etykiety.
 • Dyspensery są mocowane na tacy wraz z dodatkowymi akcesoriami na dany dzień a także np. lekami płynnymi w porcjach do podania.
 • Praktyczne pudełka na tygodniowy zapas leków służą pacjentom indywidualnym.
 • Leki mogą być rozłożone z góry na 7 dni.
 • Tace tygodniowe przechowywane są w kompatybilnych szafach lub w wózkach.

Pojemniki "średnie"

Dostępne również w wersji z przesuwanymi przegródkami mieszczą leki w saszetkach, czy w formie tabletek musujących a przestrzeń wewnątrz dyspensera może być kształtowana według potrzeb. Średnie pojemniki występują również w wersji bez przegródek, ale z indywidualnymi wkładkami kolorowymi.
 • Wszystkie warianty dyspenserów średnich mogą być umieszczone na jednej tacy.
 • Wkładki z materiału PET - bezbarwne lub kolorowe.
 • Wózek do przechowywania tac tygodniowych.
 • Tace dystrybucyjne i tace do przechowywania są kompatybilne również z szafami.

Pojemniki "duże"

Wszystkie modele dyspenserów dużych wyposażone są w system ruchomym przegródek i przez to mieszczą zaopatrzenie dobowe dla pacjentów przyjmujących wiele różnych leków oraz pacjentów, którzy przyjmują leki więcej niż cztery razy dziennie. Tak jak inne dyspensery te, z grupy dużych mogą być przechowywane w wózkach lub na tacach.
 • Do 12 porcji dziennie w jednym dyspenserze, który mieści także saszetki, czopki, wkłucia i kieliszki.
 • Tace do przechowywania mogą być stosowane w systemie dziennym bądź tygodniowym.
 • Dodatkowa możliwość wyboru dyspenserów o różnych wysokościach dodatkowo zwiększa pole wyboru.
 • Tace mieszczą nie tylko dyspensery o różnych wielkościach, ale mogą łączyć różne koncepcje dystrybucji leków np. unit dose.
 • Tace dystrybucyjne i tace do przechowywania dyspenserów dużych są kompatybilne również z szafami.

Animacja przedstawiająca tacę nr 81 firmy WIEGAND wraz z przykładowym wyposażeniem

W celu poprawienia jakości oglądanego materiału prosimy kliknąć zębatkę w prawym dolnym rogu ekranu i z listy wybrać HD oraz pełny ekran

Oferta

Websites with bunus at Bingo gbetting.co.uk/bingo games.