plcsenderu

Laryngoskopy światłowodowe i konwencjonalne

 

Przedstawiamy Państwu ofertę na trzy grupy laryngoskopów:

1. Laryngoskopy światłowodowe: Łyżki, których numery katalogowe rozpoczynają się literami LB mają zamontowany na stałe światłowód włóknisty w osłonie metalowej rurki o średnicy wewnętrznej 4 mm. Halogenowe źródło światła znajduje się w rękojeści laryngoskopu.

2. Laryngoskopy z wymienialnym światłowodem: Łyżki, których numery katalogowe rozpoczynają się literami LC mają wymienny wkład światłowodowy w osłonie metalowej, rurki o średnicy wewnętrznej 4 mm. Halogenowe źródło światła znajduje się w rękojeści laryngoskopu.

3. Laryngoskopy do trudnej intubacji: Łyżki do trudnych intubacji z ruchomą końcówką oznaczone są literami LM mają zamontowany na stałe światłowód włóknisty, tworząc panoramiczny oświetlacz o przekroju prostokątnym.

Wszystkie oferowane łyżki laryngoskopowe wykonane są z wysokiej jakości stali chirurgicznej.

Powierzchnie łyżek są wykończone na „matowo” w celu uniknięcia refleksów świetlnych podczas pracy.

Na życzenie dostarczamy laryngoskopy z połyskiem lub półmatowe.

Laryngoskopy światłowodowe posiadają wersje ze światłowodem o średnicy 5 mm.

Wszystkie laryngoskopy światłowodowe spełniają wymagania normy ISO 7376-3 Green System i są oznakowane zieloną kropką lub zieloną obwódką wokół rękojeści.

Norma ISO "Green System" ustanawia standardy mechanizmów mocowania łyżki na rękojeści, dzięki czemu łyżki i rękojeści pochodzące od różnych producentów pasują do siebie.

Oferta

Websites with bunus at Bingo gbetting.co.uk/bingo games.