plcsenderu

Revivator Res-Q

  • Resuscytatory silikonowe Resuscytatory silikonowe ReVivator Plus i Revivator Res-Q firmy HERSILL, S.L znamionuje doskonała jakość czyniąc je urządzeniami o wyjątkowej trwałości.
  • Elementy resuscytatora wykonane są z materiałów najwyższego gatunku umożliwiających ich sterylizację w autoklawie w temp. 1360C - ReVivator Plus i temp. 1210C Revivator Res-Q, jak również pranie w pralce mechanicznej.
  • Maski, wewnętrzna strona worka i obudowa zaworów posiadają gładkie powierzchnie co ułatwia ich dokładne czyszczenie.
  • Resuscytatory przystosowane są do każdej wielkości dłoni użytkownika co pozwala na uzyskanie stabilnej objętości sztucznej wentylacji.
  • Silikonowy worek oddechowy, w kolorze nie męczącym wzroku, o cylindrycznym kształcie, po ściśnięciu bardzo szybko napełnia się z powrotem pozwalając na prowadzenie wentylacji z odpowiednią częstotliwością.
  • We wszystkich modelach wbudowany został zawór bezpieczeństwa.
  • Możliwość rotacji o 3600 maski i zaworu pacjenta pozwala wentylować pacjenta w dogodnej dla użytkownika pozycji.
  • Otwór wydechowy pozwala na opcjonalne zamocowanie do niego zaworu PEEP, dzięki temu można zmierzyć objętość sztucznego oddechu podczas wydechu pacjenta.
  • Maski silikonowe dostępne są w sześciu rozmiarach, od rozm. 0 do rozm. 5 - dla dorosłych, dzieci i niemowląt.
  • Posiadają nadmuchiwany kołnierz ułatwiający przyleganie i odpowiednie dopasowanie do twarzy (Revivator Res-Q) lub też kołnierz sztywny silikonowy idealnie dopasowujący się do twarzy pacjenta (ReVivator Plus), a dzięki temu, że maski są przezroczyste można obserwować przebieg wentylacji.

Resuscytatory wyposażone są w uchwyt tzw. uszko umożliwiające zawieszenie worka w widocznym miejscu, dzięki temu jest on zawsze pod ręką.

Ma to szczególne znaczenie w pojazdach ratunkowych jak również na stanowisku anestezjologicznym sali operacyjnej lub na sali intensywnej opieki.

Resuscytatory dają się bardzo łatwo rozkładać w celu wstępnego czyszczenia, sterylizacji, pielęgnacji i konserwacji, tzw. system naprawczy umożliwia wymianę tych części, które najczęściej ulegają zużyciu lub uszkodzeniu pozwala to na szybkie przywrócenie pełnej sprawności aparatu i przyczynia się to do zwiększonej efektywności zarówno praktycznej jak i ekonomicznej (ReVivator Plus).

Opcjonalnie dostępna jest praktyczna, prosta w użyciu walizka umożliwiająca transport i całkowite zabezpieczenie przed uszkodzeniem w czasie przenoszenia.

W walizce jest również miejsce na resuscytator, maskę twarzową, dreny i inne akcesoria.

Wszystkie elementy resuscytatora spełniają wymagania normy ISO.

Zastosowanie resuscytatorów ReVivator Plus i Revivator Res-Q jest wszechstronne, są one przydatne we wszystkich rodzajach pomocy ratunkowej, sanitarnych punktach pomocy w zakładach pracy, fabrykach i szkołach, na policji, w wojsku i obronie cywilnej jak również w gabinetach lekarskich i stomatologicznych oraz w oddziałach klinicznych - od punktów pierwszej pomocy do intensywnej terapii.

Oferta

Websites with bunus at Bingo gbetting.co.uk/bingo games.